Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 11 mesaj » 1-5 gösterimde

Konu: Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?

 1. #1
  Özel Üye
  Kızıl_mavi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Yaş
  30
  Mesaj
  4.355
  ÇTL
  243.166
  Konu
  2042
  Ruh Halim
  none
  Referans
  0 Mesaj
  Karizma
  22

  Standart Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?  Öpüşmek deyip geçmeyin

  Öpüşme Rosalind Coward ‘ ın deyimiyle bir bağı, cinsel çekim ve arzunun yerine getirilmesini ifade eder.Öpüşme, doymak bilmez bir etkinlik, karşılıklı birbirine geçiş eylemidir. Belki kadınlar için erotik bağlılığın en yüksek derecesini temsil eden duygusal andır. Eğer ıslak ve ani değilse, gerçek öpücük değildir.Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyle dudaklarınızı kenetlemek istiyorsanız, işte size adım adım bir rehber. Öpüşme, her zaman ilk flörtünü yaşayanlar için bir endişe kaynağı olmuştur. O ana kadar gizem taşıyan "nasıl?.." sorusu, insanları, ayna önünde deneme yapmaktan, o an tam olarak ne yapılması gerektiğine dair deneyimli yakınlarına danışmaya kadar götürür. Ancak şimdi derin bir 'oh' çekebilirsiniz çünkü "Öpüşme Sanatı" ile ilgili bu rehber, eğer deneyimsizseniz tüm korkularınızı geride bırakmanızı sağlayacak veya daha deneyimliyseniz unutulmaması gereken faydalı birkaç püf noktasını hatırlatacak.  ÖPÜCÜ?ÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ


  Sert, hızlı, nazik ya da erotik fark etmez... Öpüşme şekli cinsel arzular hakkında ipucu veriyor!


  Şehvetli öpücük

  Yumuşak, yavaş ve tahrik edici mi? Bu tür bir öpücüğün tüm duyularınızı harekete geçireceğinden kuşkunuz olmasın. Elleri vücudunuzda dolaşırken dudakları da sizinkilerin üzerinde nazikçe hareket edecektir.

  Sizin ihtiyaçlarınıza öncelik vereceğinden emin olabilirsiniz. Tabii siz de onu unutmayın. Kollarına sıkıca sarılarak ya da öperek heyecanını artırın.

  Çekingen öpücük

  Kararsız bir öpücük saflık göstergesi olabileceği gibi, ortamı nasıl alevlendireceğinden emin olmadığını da gösterebilir. Eğer duygularınızdan eminseniz ona yeşil ışık yakması gereken sizsiniz.

  Onu daha sert bir şekilde öperek karşılık verin. Ellerini vücudunuzda özel bir yere koyun, örneğin kalçalarınıza. Bu sizin onu istediğinizi gösterir ve ona bir sonraki adımı atması için cesaret verir.

  Tahrik edici öpücük

  Alt dudağınızı hafifçe ısırıyor, kendine doğru çekiyor ya da dudaklarınız haricinde sizi her yerinizden öpüyorsa sizi tahrik etmeye çalışıyor demektir. Bu keyfinin yerinde ve sizi de bu havaya sokmaya çalıştığını gösterir.

  Siz de gönüllü olduğunuzu belli etmek için onu ne kadar çok arzuladığınızı söyleyin ve daha önce denemediğiniz yeni bir şeyler önerin. Bu küçük oyunlarının sizi tahrik ettiğini bilmek onun da hoşuna gidecektir.

  Sert öpücük

  Yüzünüzü tahriş edercesine öpüyor ve tutkulu bir şekilde sizi kendine çekiyorsa aynı sert tutumunun yatakta da devam edeceğinden kuşkunuz olmasın.Geri çekilin , gözlerinin içine bakın ve nazlı bir tavırla yavaşlamasını söyleyin.

  Yine hızlanırsa tekrar geri çekilin. Böylece sizi elde etmek için biraz daha nazik olmasının yeterli olacağını bilecektir.

  1.Adım: Bakışma

  Her zaman için, öpüşmeden önce büyük önem taşıyan bir bakışma aşaması yer alır. Bu aşamada, karşı tarafla göz teması sağlanır ve olacaklar konusunda iki tarafında hiç şüphesi kalmaz. İlk buluşmalarda genelde, bakışmayla beraber kızarma ve hatta heyecandan kaynaklanan anlamsız gülüşler de hakimdir. Tüm duraklamalara ve çekingenliklere rağmen, anahtar Bakıştır. Hatta bakışma tüm öpüşme sürecinde en önemli, kilit adımdır da denebilir. Bakarken aynı zamanda karşı tarafı ne kadar çok öpmek istediğinizi düşünmeniz (karnınıza kramplar saplansa da) doğru bir adımdır. Bu düşünce sizin, midesi bulanmış gibi anlamsız bakışlarla, ortamın romantizmini mahvetmek ve karşı tarafı huzursuz etmek yerine, onu etkileyici bir şekilde kesmenizi ve karşı koyamayacağı kadar romantik bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır. Bir anda, ortamda hiç konuşmadan öylece durmaya başladığınızda, sakın konuşarak anı bozmayın. Bakmaya devam edin ve ona doğru Yaslanmaya hazırlanın.

  2.Adım: Yaslanma

  Yaslanma, teknik olarak Bakışma kadar mükemmel olmak zorunda değildir. Daha çok, serbest-oluşumlu bir eylem olarak da nitelendirilebilir. Hatırlanması gereken tek şey, ne çok hızlı ne çok yavaş davranmamak gerektiğidir. Yani karşı tarafa yaklaşımınızda, bir nebze de olsa, şiirsellik olmalıdır. Bu aşamada, karşı taraf belki de bu yazıyı okumuş olacak ve Yaslanma hareketini, size doğru meyil alarak tamamlayacaktır. Ama tabii bu şekilde karşılık vermeme ihtimali de var. Karşılık vermemesinin nedeni heyecandan donup kalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Tabii, bunların yanında bir de sizi gerçekten öpmek istememesi olasılığı da var. Bu durumda karşı taraf, tepkisiz kalarak sizin geri çekilmenizi umuyor olabilir. Sonuçta bir karara varmanız gerekecektir. Bu kararda biraz zorlanabilirsiniz; ama bakışlar size karşı tarafın düşüncesini anlatacak ve doğru yolu gösterecektir ve büyük ihtimalle her şey yolunda gidecektir. Geri çekilmeyip devam etmeye karar verdiğinizi ya da karşı tarafın bir anda size doğru yöneldiğini varsayalım, o zaman, kafanızı toplayın ve hedefe iyice odaklanın çünkü çarpışan burunlar zaten garip hislerle dolu olan o ana, biraz daha romantizm ekler. Hedefe ulaştıktan sonra, artık en karmaşık adımı atmanın vakti gelmiştir: Öpüşme.


  3.Adım: Öpüşme

  a) Dudakların Kenetlenmesi

  Bu adım, aslında birkaç aşamadan oluşur, dolayısıyla çok dikkat gerektirir. Dudaklar kenetlendi mi, sadece öpüşmeye konsantre olun. Dudakların çok ıslak olmasını istemezsiniz ama çok kuru olmaları da rahatsızlık hissi verir. (Dudaklarınızı Yaslanma aşamasının bitiminde yalayarak ıslatabilirsiniz, ama bu başlangıç için işleri karıştırabilir. Eğer yine de denemek isterseniz, bu işlemi yaparken olayın akışını bozmamaya özen gösterin.) Öpüşürken, bunun ne çeşit bir öpüşme olduğundan emin olun. "Seni gerçekten çok seviyorum" öpücüğü mü, yoksa "Benimle hemen şimdi içeri gelmeni istiyorum seni seksi şempanze!" öpücüğü mü?! Bu daha çok kiminle olduğunuza bağlı bir şeydir, ama karşı tarafa duyduğunuz tutkunun derecesine göre dudaklarınızın baskısını ayarlamayı unutmayın. İçinizde ne kadar tutku birikmiş olursa olsun, sakın bir anda çok sert ve hızlı olmayın. Bir spor araba değil de, bir Vosvos kullandığınızı hayal edin, daha ağır ve sabırlı davranın.


  b) Sarılma

  Öpüşme birkaç saniye sonra hala devam ediyorsa, bu aşamada devreye eller ve kolların girmesi doğru olur. En sağlam adım, sarılırmış gibi kollarınızı ona dolamaktır. Daha sonra öpüşmenin gücüne göre birbirinizi daha sıkı veya daha gevşek sararsınız; ama bu işlemi yaparken unutmayın, karşınızdakiyle güreşmiyorsunuz, öpüşüyorsunuz! Amaç, karşıdakinin nefes alımını kesmemektir, bu nedenle yumuşak olun. Sarılmayı kollarla yapılan bir hareket olarak düşünün. Deneyim kazandıkça, duruma göre daha farklı şekillerde de karşı tarafa yaklaşabilirsiniz.


  c) Fransız Öpücüğü

  Ve dünyaca ünlü Fransız Öpücüğü…Öpüşenlerin tüm benlikleriyle katılmalarını gerektiren ve çok kolay berbat edilebilecek bir öpüşme şeklidir. Ağızlar açık olarak yapılan karşılıklı bir alış-veriştir ve genelde sessiz sakin bir yerlerde daha büyük zevkle yaşanır. Ulu orta yerlerde başkalarını bu şekilde öpüşürken görmek size nasıl rahatsızlık verirse, başkaları da aynı şekilde sizi o konumda görmekten rahatsızlık duyacaktır. Dolayısıyla başkalarının sizi görmesine fırsat vermeyin. Öpüşürken, unutmamanız gereken en önemli nokta, her ne kadar televizyonlar sizi aksine inandırmaya çalışsa da, amaç, sevgilinizin midesini yalamak değildir. Diliniz, onun ağzında olmalıdır, evet, ama abartmadan araştırmacı bir tavırla. Fransız, çok tutkulu olmasına rağmen, bu kontrollü bir tutku olmalı. Kontrollü bir biçimde yapıldığı takdirde, Fransız Öpücüğü, başka bir tür olan Beden Öpücüğüne öncülük yapabilir.


  d) Beden Öpücüğü

  Bu, şu ana kadar beden öpücüğünü denememiş olanların düşünebileceği gibi, seks yerine kullanılan başka bir deyiş değil. Kesinlikle yatak odasında gerçekleştirilmesi gereken bir aktivite olmasına rağmen, seksten çok farklı bir şeydir. Partnerinizin tüm bedenini (ayak ucundan, başına kadar) öpücüklerle kaplamak olarak da tanımlanabilir. Bu öpücüklerin uzunlukları ve çeşitleri bölgeden bölgeye değişir ve öpücüklerin farklarını tayin etmek, kesinlikle bir uzmanlık işidir. Beden öpücüğünü yaparken, size rehberlik edeceği için öpüşme kabiliyetinizden emin olmalısınız. Yaptığınızdan zevk almayı sakın ihmal etmeyin. Eğer tüm bu kurallara uyarsanız, endişelenmeniz gereken hiçbir şey kalmayacaktır. Emin olun, iyi bir öpüşmeden daha çok zevk verecek şey çok azdır. Sadece öpüştükten sonra, onun gözlerine tekrar bakmayı unutmayın ve ayrıldıktan sonra da dikkatli yürüyün de ayağınız takılmasın .  Öpüşmek , Nasıl Öpüşülür ?

  Öpüşmek. Sevmenin en eğlenceli biçimi. Çeşit çeşit öpücük var . Belki birçok alternatifi deneyerek eğlenceyi maksimuma getiriyorsunuz ya da klasik bir öpücüğün hazzıyla yetiniyorsunuz. Yine de biz, uygulanabilecek öpüşme biçimlerinden birkaçını buraya sığdırdık. Denemek, yaratıcılığınızı kullanarak yeni alternatifler üretmek elinizde. Kolay gelsin!

  Nasıl Öpüşülür?

  1- İyi öpüşebilmenin en önemli unsuru dudaklarınızı kullanabilmenizdir. Dudaklarınızın rahat ve yumuşak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudağa temas çok etkili olacaktır. Dudaklarınızı partnerinizin yanaklarında ve boynunda dolaştırmayı da ihmal etmeyin.

  2- Nefesinizi kullanın. Boynunda ve kulağında sizin hafifçe nefesinizi hissetmesi çok hoşuna gidecektir

  3- Dilinizi öpüşmenin ilerleyen safhalarında kullanmalısınız. İlk etapta partnerinizin dudaklarını yumuşakça yalamaya başlayın. Partnerinizi öpmeden dudaklarını nemlendirin. Öpüşmeye başladığınızda kendi dudaklarınızı da nemlendirmeyi unutmayın.

  4- Dilinizi partneriniz boynundan kulağına, geçtiğiniz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulağını ağzınızla kapatıp derin nefes alin.

  5- Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini saglayin siz de onunkini. Bu oynasmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye başlayın. Partnerinizin dudaklarini hafifçe emin ve yalayin.Çenesini hafifçe isirmaniz hosuna gidecektir

  6- Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalisin. Dudaklarinizla onun vücudunu kesfedin Genelde hassas olarak adlandirilan bölgeleri söyle siralayabiliriz;meme baslari,goguslerin arasi, kollarin alti, göbek çukuru.


  1. kızın boynunu ıslattıktan sonra hafifce ufleyin (kudururlar)
  2. boyunave dudaklara abartmadan sert dil darbeleri ve dis gecirme olayına girin
  3. her kızla aynı opusulmez kızın opusme stilini ogrenip olayı ona gore yonlendirin
  4. eger kız cok guzel opusuosa baglantınızı kopartmayın.
  kızları opmek o kadar zor bisi deildir bi kez ben trende yanıma oturmus olan ve tanımadıgım bi kızı yolculuk suresınde tavlayıp yalamıstım bile ve kız benim opustugum kızlar icinde en iyi opusen kızdı ve ben ancak 1 saat yaladım ve trenden indikten sonrada bi daa kızla gorusmedim ben bu salaklıgı yaptım siz yapmayın(bu arada tren olayı yalan veya abartı deil tam 4 yolculukta 3 kız bagladım ustuste 4duncudede baglıyodum kız telefon nomu istedi trenden bi indik bi golyat gelip kızı aldı erkek arkadasıymıs az daa kabagı yardırıyoduk eheehe)


  Öpüşme şekilleri

  Maceracı

  Öpüşme tekniği İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.
  Vücut yapısı Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif
  Özellikler Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!
  Sonuç İstediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!

  Baştan çıkarıcı

  Öpüşme tekniği Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir.
  Vücut yapısı Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır.
  Özellikler Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir..
  Sonuç Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

  İş kolik

  Öpüşme tekniği Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir! Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.
  Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.
  Özellikler Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır.
  Sonuç Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

  Evcil

  Öpüşme tekniği Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinizi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.
  Vücut yapısı Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü.
  Özellikler Saatlerce öpüşebilir.
  Sonuç Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

  Entellektüel

  Öpüşme tekniği Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır.
  Vücut yapısı Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir.
  Özellikler Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır.
  Sonuç Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

  SO?UK ÖPÜCÜK

  Sıcak bir yaz akşamında serinletici bir etkiye ne dersiniz? Ağzınıza bir parça buz alın ve ağzınızın içi soğuyana kadar birkaç saniye bekleyin. Buzu çıkarın ve serin öpücüklerinizi erkek arkadaşınızla paylaşın!

  KIVILCIM ATEŞİ

  En eksantrik ve popüler dergilerin sayfalarında sıkça adını duyduğunuz öpüşme biçimi. Hatta yurt dışında bu tarz partiler bile veriliyor, tabii söyleyenlerin yalancısıyız. Şimdi efendim, bu işin temelinde ilkokulda fen dersinde gördüğümüz statik elektriklenme yatıyor. Halının üzerine geçiyor ve iyice elektriklenene kadar ayaklarınızı sürtüyorsunuz. Çorap giymeniz sizin yararınıza. Sonra ışıkları kapatıp, dudaklarınızı birbirinize yaklaştırıyorsunuz. İşte eğlence başlıyor! Deneyin görün!

  BÜYÜK ÖDÜL

  Vazgeçeceği her kötü davranış için partnerinize öpücük sözü verin. Mesela, içmediği her sigara için, tuvaletten sonra sifonu çektiği için, sizinleyken her telefon aramasını geri çevirdiği için (en zoru bu olsa gerek!)...

  AYAK ÖPÜCÜ?Ü

  Yoğun bir günün ardından kendini kanepenin rahatlığına bırakmış partnerinizin ayaklarına güzelce mesaj yapıyor, hatta yıkıyor sonra da kurulayıp pembeleşen parmak uçlarına tatlı öpücüklerinizi konduruyorsunuz. Çok mu ilkel? Evet, ama tahrik ediciliği su götürmez. Hem aynı şeyi o da yapmak zorunda!

  YA?MUR ALTINDA ÖPÜŞME

  Yağmurlu bir günde partnerinizin şemsiyesi altında öpüşüyorsunuz. Hatta şemsiyeyi atıyor ve yağmurun sizi ıslatmasına aldırmadan öpüşmeye devam ediyorsunuz. Yağmur bulamıyorsanız, duş ne güne duruyor.

  MAKİNELİ TÜFEK

  Mümkün olabildiğince hızlı, bir düzine öpücük konduruyorsunuz sevgilinizin dudaklarına. Yetmezse bir düzine daha. Sonra bir düzine... (Neyse en iyisi ben sayı vermeyeyim!)

  ÖPÜCÜK AÇLI?I

  Gözlerinizi, hiç neden yokken, sanki onlarsız yaşayamayacakmış gibi arkadaşınızın dudaklarına dikin. Er geç "n'oluyor, hayrola?" diye soracaktır. Siz de en tahrik edici biçimde "Onları istiyorum. Dudaklarını içmek, hissetmek istiyorum" diyin ve eyleme geçin! Dudaklarını çekiştirin, ısırın (fazla acıtmadan) ve açlığınızı onlarla giderin!

  HOŞÇA KAL ÖPÜCÜ?Ü

  Partnerinizle ayrılık vakti geldiğinde ona kısa ve net bir öpücük verin. Tam kapıdan çıkmak üzereyken onu yoldan geri çevirin ve içinizde biriken tüm tutkuyu ateşli bir öpücükle noktalayın.

  TEHLİKELİ ÖPÜCÜK

  Bir gece sahilde dolaşırken ya da merdivenlerden inerken beklenmedik bir anda onu öpmeye başlayın. Görülme ve yakalanma riski sizi daha da tahrik edecek, inanın!

  ÖPÜCÜK DİLENCİSİ

  Dizlerinin önüne çökün ve ellerinizi kavuşturarak sizi öpmesi için yalvarın. O da önce istemez görünüp sonradan acırmış gibi yaparak istediğinizin karşılığını vermeli!

  GÖZ ÖPÜCÜ?Ü

  Öpüşme sırasında erkek arkadaşınızın gözlerini kapamasını bekleyin ve göz kapaklarına birer öpücük kondurun hafifçe.

  KULAK ÖPÜCÜ?Ü

  Partnerinizin kulağına onun sizin için ne kadar özel olduğunu fısıldayın ve mesajı, kulağına öpücükler kondurarak sonsuza kadar mühürleyin.

  KALORİ-FREE ÖPÜCÜK

  Yemeğin ardından partnerinize kalorisiz bir tatlı sunun. O da bunun tadını çıkarsın.

  ÇİKOLATA ÖPÜCÜK

  İkiniz de ağzınıza bir parça çikolata alıyor ve çikolata ağzınızda erirken öpüşmeye, dilinizi yalamaya başlıyorsunuz.


  Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
  Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum...

 2. #2
  Özel Üye
  küf kedisi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik Tarihi
  Mar 2011
  Yaş
  33
  Mesaj
  503
  ÇTL
  3.597
  Konu
  32
  Ruh Halim
  none
  Referans
  0 Mesaj
  Karizma
  15

  Standart Ynt: Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?

  ne ayıp bir başlık.
  o diil de neden erkeklerin dünyasında?
  erkekler kendi aralarında mı öpüşüyorlarmış .p

  ne ikna edici bir intihar girişimidir şimdi göz göze gelmek..

 3. #3
  Özel Üye
  Kızıl_mavi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Yaş
  30
  Mesaj
  4.355
  ÇTL
  243.166
  Konu
  2042
  Ruh Halim
  none
  Referans
  0 Mesaj
  Karizma
  22

  Standart Ynt: Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?

  Alıntı küf kedisi ´isimli üyeden Alıntı
  ne ayıp bir başlık.
  o diil de neden erkeklerin dünyasında?
  erkekler kendi aralarında mı öpüşüyorlarmış .p
  demek onlar iyi öpüşemiyor diye önce onlar öğrensin istemişim olamazmı hıh


  Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
  Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum...

 4. #4
  Özel Üye
  küf kedisi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik Tarihi
  Mar 2011
  Yaş
  33
  Mesaj
  503
  ÇTL
  3.597
  Konu
  32
  Ruh Halim
  none
  Referans
  0 Mesaj
  Karizma
  15

  Standart Ynt: Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?

  eet çok mantıklı.
  hımmm yine de biz de bi göz gezdirelim

  ne ikna edici bir intihar girişimidir şimdi göz göze gelmek..

 5. #5
  Özel Üye
  Kızıl_mavi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Yaş
  30
  Mesaj
  4.355
  ÇTL
  243.166
  Konu
  2042
  Ruh Halim
  none
  Referans
  0 Mesaj
  Karizma
  22

  Standart Ynt: Öpüşmek Bir Sanattır,Öpüşme Teknikleri,Nasıl Öpüşülür ?

  İşte en etkileyici 18 öpüşme kuralları..

  1. Bayanlar ve baylar öpüşeceğiniz zaman dudaklarınızı ıslatmayın. Bu ünlü bir şarıkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir.

  2. Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.

  3. Erken ortaya çıkan Fransız tarzı bu öpüşmeyi hemen denemeyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağından şüpheleniyorsanız; 1) Ağzınızı kapatın, 2) Ağzınız açık olsun, dilinizi çıkarmayın.

  4. Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz. Bu süreç yarım saat ya da 30 saniye olabilir.

  5. Ağzınızı partnerinizinkinden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.
  6. Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.

  7. Dilinizi partnerinizin küçük diline değdirmeye çalışmayın.

  8. Dudaklarda başlayan öpüşme sonrası dudaklarınızı vücudun diğer yerlerinde gezdirmek için acele etmeyin. Ay ışığı altında yuvarlanmak, gezinmek romantizmi artırabilir. Bundan sonra kontrolü ele almak sizin elinizde.

  9. Çoğu kişi romantizmi yetişkinliğe geçiş döneminde önemser. Herşeyin ötesinde her ikinizde sadece öpüşmeye odaklandığınızda keyif alırsınız.

  10. İlk öpüşmeniz sonrasında kendi kendinize “kötüydüm değil mi?” gibi sözlerle çamur atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.

  11. Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi yaklaşıp sürpriz bir öpücük kondurmayın.

  12. Sizinle öpüşmeye hazır olduğunu anlamadan gözüdönmüş gibi onu öpmeyin. Buna rağmen sevgilinizi elinden tutup bir duvara yaslayıp tutkulu bir şekilde öpebilirsiniz. Sizi durduruncaya kadar devam etmenizde sakınca yok.

  13. Öpüşeceğiniz zaman iki elinizle karşınızdaki kişinin yüzünü tutmanız çok romantik olur. Başını geri çekmesini engelleyecek şekilde sarmayın. Başını istediği zaman geri çekip yüzünüzü görebilmesine olanak verin. Onu öpmek için ölseniz bile ağlatacak ya da küçük düşürecek şeyler yapmayın, sakin ve rahat görünün.

  14. Öpüşürken nefes almak, kendinizi dizginlemek istediğinizde dudaklarınızı yavaşça kulak memesine doğru kaydırmak size yardımcı olacaktır. Çoğu kişi kulaklarıyla oynanmasından, kulaklarının üzerinde, kulak memesinde sıcak nefes ve dudaklardan hoşlanır. Yine çok ıslak öpmemeye, dilinizi az kullanmaya dikkat edin, kulağın içini öpmeye çalışmayın. Bu durumda partnerinizi sizi itiyorsa, bunu yapmakta ısrar etmeyin.

  15. Bayanların ve bayların nefeslerinin taze olduğundan emin olmalarını öneriyoruz. Dişlerinizi ve dilinizi fırçalayın. Her zaman yanınızda nefesinizi açan sakız taşıyın. Gece veya sabahları dişlerinizi hemen fırçalamanızı sağlayacak ufak bir diş macunu ve diş fırçası taşıyın.

  16. Eğer ağzınızın kenarında veya çevresinde uçuk varsa öpüşmeyin. Havadan bile geçebilen virüs konusunda dikkatli olun gerekirse bağışıklığınızı güçlendirmek için ilaç alın.
  17. Bir kadın ya da erkek asla toplulukta ya da dudaklardan hoşçakal öpücüğü beklemez. Pretty Woman’daki Julia Robert’s bile bunu istemez.

  18.Aynı şey ilk randevuda toplulukta, sarmaş dolaş olmak için de geçerlidir. İlk buluşma da öpüşme veya sarılma garip olabilir. Çoğu genç çift ilk birkaç dakika içinde sarmaş dolaş olabiliyor ancak bu hiç romantik değil..
  İşte öpüşme konusunda yapılan hatalar ve gülümseten tepkiler..

  Genel huzuru bozma: “Hey çüş oradakiler, atları korkutmak istemeyiz değil mi? Lütfen çocukların hatırı için ahırınızdan çıkmayın”

  Sıkıcı oyun: “Gerçekten çok sakin bir oyun biliyorum. Birbirinizi sadece dudaklarınız değecek şekilde öpmeye çalışacaksınız. Dilinizi de değdirmemeniz gerekiyor. Oynamak ister misiniz?”

  Aptallar için önsevişme: “Tatlım, sadece sırt üstü yatmanı, rahatlamanı ve tüm işi bana bırakmanı istiyorum. Hareket etmek zorunda değilsi. Hayır, demek istiyorum ki hareket etme!”

  Doktorun tavsiyesi: “Dişçin dedi ki kanal tedavisi yapıldığı için ağzıma kürdan hariç herhangi bir yabancı obje girmemeliymiş.”

  Körelmiş enstruman: “Şimdi ve her zaman ıslak severim. Ancak insanlar diş izlerini merak etmeye başlayacak. Zaman zaman biraz daha nazik olabilir misin lütfen. Şimdi öp beni seni aptal..”
  Nasıl Öpüşülür?

  1-Iyi öpüsebilmenin en önemli unsuru dudaklarinizi kullanabilmenizdir. Dudaklarinizin rahat ve yumusak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudaga temas çok etkili olacaktir.Dudaklarinizi partnerizin yanaklarinda ve boynunda dolastirmayi da ihmal etmeyin.

  2-Nefesinizi kullanin.Boynunda ve kulaginda sizin hafifçe nefesinizi hissetmesi çok hosuna gidecektir

  3-Dilinizi opüsmenin ilerleyen safhalarinda kullanmalisiniz.Ilk etapta partnerinizin dudaklarini yumusakça yalamaya baslayin. Partnerizi öpmeden dudaklarini nemlendirin. Öpüsmeye basladiginizda kendi dudaklarinizi da nemlendirmeyi unutmayin

  4-Dilinizi partneriniz boynundan kulagina, geçtiginiz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulagini aginizla kapatip derin nefes alin.

  5-Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini saglayin siz de onunkini. Bu oynasmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye baslayin.Partnerinizin dudaklarini hafifçe emin ve yalayin.Çenesini hafifçe isirmaniz hosuna gidecektir

  6-Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalisin. Dudaklarinizla onun vücudunu kesfedin Genelde hassas olarak adlandirilan bölgeleri söyle siralayabiliriz;meme baslari,goguslerin arasi, kollarin alti, göbek çukuru.
  Öpüşme şekilleri
  Maceracı

  Öpüşme tekniği:İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.
  Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif
  Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!
  Sonuç: İstediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!
  Baştan çıkarıcı

  Öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir.
  Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır.
  Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir..
  Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.
  İş kolik

  Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir! Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.
  Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.
  Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır.
  Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..
  Evcil

  Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinzi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.
  Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü.
  Özellikler: Saatlerce öpüşebilir.
  Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.
  Entellektüel

  Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır.
  Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir.
  Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır.
  Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.
  Öpüşmek, Nerde? Nasıl?
  1. Kamp Öpücügü:

  Kamp atesinin etrafinda sevgilinize sarilarak dogada askinizi doyasiya yasamak istemez misiniz? Özellikle basbasa ya da yakin arkadas grubuyla yapilan kampta atesin ve atesin yaninda içilen biranin öpücügün siddetini arttirmasi muhtemeldir.
  2. Yagmur altinda öpüsmek:

  Iste yine romantizmin temel simgelerinden biri: Yagmur altinda öpüsmek!!! Her ne kadar orta yasli insanlar yagmur altinda islanmaktan hoslanmadiklari için bu öpüsme seklini romantik bulmasalar da, gençlerin bir çogu hayatlarinda en az mutlaka bir kez yagmur altinda yürüyüp öpüsmekten zevk aliyor.
  3. Banyoda öpüsmek:

  Uzun ve yorucu bir günün ardindan romantik saatler geçirmek için küveti doldurun ve birlikte köpük banyosu yapin. Bu arada suyun içine bir kaç damla aromatik yaglardan ya da banyo köpüklerinden damlatmayi unutmayin.
  4. Arabada öpüsmek:

  Gece yarisi bar ya da parti çikisi eve dönmeden önce sucuk ekmek yemek yerine arabayi bir kenara çekip sevgilinizle öpüsmek ikinize de keyif verebilir. Ancak elbette ki asiriya kaçmamak sartiyla. Aksi halde polis arabanizin yanina gelip kendisine eslik etmenizi isteyebilir. Arabada öpüsmek için mutlaka deniz kiyisi olmasi gerekmiyor. Ancak bogaza karsi çektiginiz arabada hem muhtesem manzarayi seyredip hem de sevgilinizle romantizmin dorukularina çikmanin da bir sakincasi yok!
  5. Yatakta kahvalti öpücügü:

  Birlikte yasayan ya da evli çiftler, pazar kahvaltilarini keyifli bir oyuna çevirmek için arasira da olsa yatakta kahvalti yapmayi denemeliler. Tabii kahvalti tabagini hazirlayan tarafa içten bir öpücükle tesekkür etmek kosuluyla.
  6. Su alti öpücügü:

  Gençlerin son zamanlardaki favori sporlarindan biri olan scuba, hem hos bir hobi hem de romantik bir ana dönüsebilir. Binlerce metre derinlikte, bambaska bir dünyada üstelik de gözlerden uzak bir ortamda sevgilinizle öpüsmek, deniz dibinde göreceginiz bir hazineden çok daha mutlu edecektir sizi.
  7. Alisveris öpücügü:

  Markete gittiniz ve birlikte alisveris mi yapiyorsunuz? O halde standlarin arasinda gezinirken kaçamak bir öpücüge ne dersiniz? Alisveris listenizi bir an için unutun ve o anin tadina varin.
  8. Çikolatali öpücük:

  Tutkulu bir ask gecesine sampanya, çilek ve çikolatadan daha fazla ne yakisabilir ki? Hele kalp seklinde olanlardan alirsaniz TV karsisinda mayismis sevgilinizi bir anda ayiltabilirsiniz. Çikolata öpücügünüzün sehvetini arttirmaya yeten çok iyi bir afrodizyaktir.
  9. Randevulu öpücük:

  Sevgilinizle ya da esinizle iliskinize biraz degisiklik katmak için öpücük oyunu oynayabilirsiniz. Telefonla ya da e-mail yoluyla herhangi bir yerde belli bir saatte bulusma ayarlayin. Dilerseniz bir park, dilerseniz sinema ya da bir cafede. Karsilasir karsilasmaz sevgilinize sarilip ona sicak bir öpücük kondurun.
  10. Hosçakal öpücügü:

  Sevgilinizi ya da esinizi ise yolcularken dudagina küçük bir öpücük kondurun. Daha sonra arkasini dönerken ellerinizle onu bir kez daha çekip bu kez daha tutkulu bir sekile öperek onu sasirtin.
  11. Beklenmeyen öpücük:

  Gün içinde herhangi bir zamanda yaptigi siradan islerden birini yaparken hiçbir sebep olmadan onu çok sevdignizi söyleyip bir anda öpmeye baslayin. Hem saskinlikan hem de bu durum onun hosuna gideceginden kesinlikle karsilik verecektir.
  12. Buzlu öpücük:

  Ask filmlerinin en atesli sahnesinde buzun ferahlatici ve uyarici etkisini çogu kez görmüssünüzdür. Özellikle romantizmin doruga ulastigi anda buzun tenle temas etmesi hem estetik hem de erotik bir görüntü olusturur. Kisacasi buzlu öpücük, tüm diger öpücük çesitleri arasinda en hararetlilerinden biridir. Ister sade, ister visne sulu ya da tropik aromali olsun, buz kalibini agziniza alip öpüsmeye baslayinca esinizin de bundan sizin kadar zevk aldigini göreceksiniz.
  13. Kulaklarindan öpmek:

  Kadinlarin da erkeklerin de erojen bölgelerinden olan kulak memelerine gereken ilgiyi göstermenin sirasi gelmedi mi? Sevgilinizin kulagina içinizden gelen ask cümlelerini fisildadiktan sonra hafifçe kulaklarindan öpmek onu çildirtacaktir.
  14. Güzellik uykusu öpücügü:

  Yaz aylarinda yapilan siestalarin bedeni ve ruhu dinlendirdigi gibi gece için gereken enerjiyi depoladigi da bir gerçek. Sevgilinizi aksamüstü yattigi güzellik uykusundan hafif bir öpücükle uyandirdiginiz takdirde, çok daha atesli bir gece yasayabilirsiniz.
  15. Sinema öpücügü:

  Cuma aksami geldi. Sinemadasiniz ya da evinize aldiginiz filmleri seyretmek üzere bir büyük kaseyi patlamis misirla doldurdunuz. Filmin en heyecanli yerinde gözlerinizi filmden alip sevgilinizi fransiz öpücügüyle öpün. Bu öpüsmenin ardindan filmi izlerken sevgilinizin patlamis misirli ve tuzlu parmaklarini da öpebilirsiniz.
  16. Yildizlarin altinda öpüsmek:

  Sevismek ah ne hostur yildizlarin altinda…. Evet daha fazla birsey demeye gerek yok herhalde. Karanlik bir gecede yildizlarin altinda öpüsmek hiç fena bir fikir degil, öyle degil mi?
  17. Açikhavada öpüsmek:

  Temiz hava cigerlerinizi açarken kan dolasiminiz da hizlandirir. Kumsalda, parklarda ya da ormanda yapacaginiz yürüyüslere bir süre ara verip yesillikler arasinda sevgilinizle gözlerden uzak dilediginiz kadar öpüsebilirsiniz.
  18. Elveda öpücügü:

  Öpücükler içinde en tutkulu ama bir o kadar da en zor olani. Içinde biraz burukluk barindigindan bir de son öpücük oldugundan dolayi kimi zaman gözyasi öpcügün tamamlayicisi olabiliyor. Elveda öpücügünü bir sölene dönüstürmek için sevgilinizi öptükten sonra basinizi dik tutup arkadaniza bakmadan yürümeye çalisin. Tabii eger yapabilirseniz.  Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
  Kimse anlamıyor; H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Konuyu toplam 5 üye izliyor. (0 üye ve 5 misafir)

Gelen Aramalar:

erkekle nasıl öpüşülür

Bir kızla nasıl öpüşülür

dudaktan nasıl öpüşülür

nasıl öpüşülür resimli anlatım

nasil öpüşülüröpüşme teknikleri resimliopusmek sekillerinasıl sevişilir resimli anlatımerkekle nasıl öpüşülür resimli anlatımbi kızla nasıl sevişilirnasil guzel opusulurerkeklerin hoşuna giden öpüşmedudaktan dudağa nasıl öpüşülürkizla nasil opusulurbir kızla nasıl sevişilirbir erkekle nasil opusulursinemada nasıl öpüşülürnasil opusulur resimli anlatimen güzel nasıl öpüşülürbi erkekle nasıl öpüşülürnasıl dudaktan öpüşülürkızla nasıl sevişilirnasıl öpülürdudaktan nasil opulurbi kızla nasıl öpüşülür

Yetkileriniz

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuya cevap yazamazsınız
 • Eklenti ekleyemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
5651 Sayılı yasaya göre, JetModa forumunda tüm üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Üyelerin mesajlarından doğabilecek sorunlardan forumumuz sorumlu değildir. Şikayetlerinizi İLETİŞİM bölümünden bize ulaşatırabilirsiniz. En geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.
Saat GMT +1 16:16
Powered by vBulletin Version 4.2.1 | Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.